KONST / Litografier / Färglitografi 11642200
nr 1164 2200
Lenny Clarhäll
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 265/360, motiv från Södertälje, motivet: 46x58
Lenny Clarhäll, svensk skulptör och bildkonstnär född maj 1938 i Timmersdala.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2018
kl 18:32:22
19/2 16:13:26
Lenny Clarhäll
Läs mer om Lenny Clarhäll